flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
  • ๐ŸŠ[Support Expansion Board]: Orange Pi Zero 3 development board can support earphone, 2*USB 2.0, TV out and infrared functions through conecting expansion board by 13 pin headers. In addition, the 26 pin headers on the board further enriches the function of the main board and improves the development greatly.
UPC 768447414896
Brand Orange Pi
Model Name Orange Pi Zero 3
Manufacturer shenzhenshixiaotudoukejiyouxiangongsi
Model Number Orange Pi Zero 3
BuiltIn Media Orange Pi Zero3
Processor Brand Allwinner
Processor Count 4
Processor Speed 1.5 GHz